• Zabudowa aluminiowa oddzielająca pokój od balkonu

    Rozwiązanie coraz popularniejsze w budynkach mieszkalnych

Balustrady aluminiowe i szklane, schody szklane – Wrocław, Dolny Śląski

Firma Aluprotech proponuje Państwu balustrady szklane, aluminiowo-szklane, zewnętrzne i wewnętrzne dostosowane do wymagań zaprojektowanej konstrukcji.

Balustrada szklana to rozwiązanie charakteryzujące się przede wszystkim walorami estetycznymi. Jest to produkt z wysokiej jakości szkła hartowanego, bezpiecznego o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych, zarazem pozwalającym na dużą elastyczność w modyfikowaniu kształtu, koloru i designu. Balustrady aluminiowe samonośne świetnie sprawdzają się w każdego typu obiekcie – od wolno stojącego domku po biurowiec.

Balustrady aluminiowe oprócz dużego asortymentu kształtów profili i barwy lakieru posiadają zdolność wizualnej imitacji stali nierdzewnej, przy znacznie niższym koszcie zakupu. Efekt ten uzyskuje się poprzez anodowanie profilu.

Wykonujemy balustrady na specjalne zamówienia w dowolnych wymiarach i kolorach. Wzór i konstrukcję szklanych balustrad dostosowujemy do potrzeb i wymagań klienta.

Balustrady szklane i aluminiowe, schody ze szkła, szklane schody firma Aluprotech proponuje klientom nie tylko z Wrocławia i województwa dolnośląskiego, ale także z innych rejonów Polski i Europy.

Z sukcesem wykonujemy również projekty, których realizacje wiążą się z wyjazdem zagranicznym. Możemy pochwalić się kilkoma sfinalizowanymi projektami w Norwegii, wykonanymi dla osób prywatnych oraz firm z rejonu Bergen.