• Zabudowa aluminiowa oddzielająca pokój od balkonu

    Rozwiązanie coraz popularniejsze w budynkach mieszkalnych

Nasze Realizacje – fasady szklane, systemy przesuwne, witryny szklane, świetliki, balustrady – Wrocław, Dolny Śląsk

Firma Aluprotech z podwrocławiakich Zacharzyc z przyjemnością przedstawia Państwu swoje ostatnie realizacje wykonane w 2014 roku.

Zaprezentowane zdjęcia z wykonanych prac pokazują szerokie spektrum przedsięwzięć, jakie realizowała firma.  W ramach tych prac wykonaliśmy m.in. fasady aluminiowo-szklane, systemy przesuwne ze szkła w budynkach mieszkalnych, świetliki i witryny szklane dla przedsiębiorstw usługowych oraz mniejsze konstrukcje, jak zadaszenia czy balustrady szklane.

Najbardziej dumni jesteśmy z uczestnictwa w budowie dużego osiedla mieszkaniowego na zlecenia  inwestora z Norwegii. Projekt zrealizowany był w 2014 roku w miejscowości Bikkjarvik

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Z każdym nowym zleceniem staramy się bardziej.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i elastyczni w kwestii formy wykonania prac. Chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem i pożytecznymi wskazówkami, np.

  • co do wyboru systemodawcy – profilu, z którego ma powstać konstrukcja;
  • parametrów izolacyjności cieplnej realizowanego projektu;
  • zagadnień szczelności, akustyczności konstrukcji;
  • w zakresie konserwacji.

Prace, które wykonujemy, objęte są gwarancją oraz starannym i rzetelnym wykonaniem.

Prezentacja naszych dokonań ma na celu zachęcenie Państwa do kontaktu z naszą firmą, np. celem konsultacji w sprawie realizacji Państwa projektu wraz z uzyskaniem wyceny rynkowej.

Będzie nam niezmierni miło służyć Państwu radą i opinią w kwestii wyboru odpowiedniego materiału do realizacji Państwa wymarzonego projektu, niezależnie od tego, czy będzie on dotyczył wykonania ogrodu zimowego, fasady biura, montowania witryny sklepowej czy dopasowania szklanej balustrady do schodów lub antresoli.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu